Sensuale dhe provokuese, goca a do bënit palestër me çizme si Kim Kardashian? Shikoni këto pamje ‘të nxehta’

Bota e Yjeve

Sensuale dhe provokuese, goca a do bënit palestër me çizme si Kim Kardashian? Shikoni këto pamje ‘të nxehta’

Më: 17 gusht 2022 Në ora: 06:26
Kim Kardashian

Kim Kardashian e ka “djegur” në palestër me bikini dhe çizme, e është kujdesur të ndajë disa foto me ndjekësit e saj online, duke i provokuar me pozat sensuale.

Llogaria e personazhit të njohur televiziv në Instagram ndiqet nga 329 milionë përdorues, të cilëve ajo kujdeset t’u japë thuajse çdo ditë “materiale” të reja nga përditshmëria dhe karriera e saj.

Këtë herë ajo ka vendosur të ndajë me ta disa foto nga ushtrimet e saj të fitnesit, me një veshje… të veçantë për ambientet e palestrës.

Image
Kim Kardashian

Kim Kardashian duket teksa ngre pesha, e veshur vetëm me bikini dhe çizme mbi gju.

Image
Kim Kardashian
Image
Kim Kardashian
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat