Bebe Rexha duket se ka shtuar shumë në peshë në imazhet e fundit

Bota e Yjeve

Bebe Rexha duket se ka shtuar shumë në peshë në imazhet e fundit

Më: 19 gusht 2022 Në ora: 20:48
Bebe Rexha

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, është duke punuar në një projekt të ri muzikor që do ta sjellë këto ditë në bashkëpunim me DJ-in e famshëm, David Guetta.

Ata kanë realizuar remksin e këngës “Blue”, pasi panë se si një demo e saj e publikuar në TikTok, u bë virale.

Tani dyshja kanë dhënë lajmin e mirë se ata janë në përfundim e sipër të versionit të plotë, i cili do të jetë i gatshëm shumë shpejt për publikun.

Bebe Rexha publikoi pasditen e së premtes një video në rrjetin social TikTok, ku mund të shihej në studion e incizimit, teksa regjistron zërat për këngën e saj të re.

“Javën tjetër”, shkroi 32-vjeçarja, duke dhënë kështu lajmin se “Blue” do të publikohet në shumë pak ditë.

E teksa ofronte pamjet nga incizimi i këngës, në sy ra edhe ndryshimi në peshë i këngëtares shqiptare.

Ajo duket se ka shtuar disa kilogramë më shumë, ndonëse është kritikuar disa herë për madhësinë e trupit të saj.

Por pavarësisht përmasave, Rexha ka treguar gjithnjë se nuk i intereson se çfarë të tjerët mund të thonë për trupin e saj dhe se vazhdon të promovojë pozitivitetin e trupit sa herë që mundet.

Image
Bebe Rexha
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat