Dafina dhe Ya Nina puthen në buzë

Bota e Yjeve

Dafina dhe Ya Nina puthen në buzë

Më: 4 qershor 2023 Në ora: 15:17
Dafina dhe Ya Nina

Dafina Zeqiri dhe Ya Nina po e shijojnë suksesin e duetit të parë bashkë, Nasty x See me.

Bukuroshet shqiptare e lansuan projektin të bashkangjitur edhe me videoklip.

Dyshja realizuan klipin me kërcim mjaftë provokuese duke u shfaqur joshëse.

Image
Dafina dhe Ya Nina

Momenti që morën vëmendje është kur këngëtaret afrohen duke lënë të kuptohet se kanë realizuar puthje në buzë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat