Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Më: 1 tetor 2023 Në ora: 00:01
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez dukej tepër rinore teksa kishte veshur një kostum fitnesi teksa po shkonte në provat në Los Angeles të premten.

Interpretuesja e hitit “On The Floor”, 54 vjeçe – e cila kohët e fundit u pa me bashkëshortin Ben Affleck pas pretendimeve se ata ishin në krizë – doli nga një automjet i hijshëm dhe shëtiti përgjatë një trotuari përpara se të hynte në një ndërtesë.

Bukuroshja shfaqi kornizën e saj trupore e veshur me një palë dollakë me ngjyrë kafe, në vlerë 79 dollarë (66 euro) nga marka “The Giving Movement” – një markë e qëndrueshme veshjesh aktive, shkruan DailyMail.

Ajo i dha një pamje barkut të saj të të tonifikuar e veshur me një bluzë të përputhshme, të prerë me mëngë të gjata, e cila gjithashtu mund të blihet për 79 dollarë (66 euro), sipas faqes zyrtare të internetit.

Lopez kishte veshur një palë atlete të bardha që ishin të lidhura me lidhëse për të qëndruar rehat për ditën e saj të ngarkuar.

Image
Jennifer Lopez

Flokët e saj u ndanë në mes dhe u prenë përsëri në një dozë elegante, duke parandaluar që çdo fije e lirshme të mos binte në fytyrën e saj.

Për aksesorë ajo kishte vendosur gjerdan të ndryshëm të lidhur me zinxhirë ari, si dhe një orë ari të ndezur, të vendosur në kyçin e saj të majtë.

Image
Jennifer Lopez

Jennifer kishte vendosur gjithashtu një palë vathë të mëdhenj me rrathë floriri, si dhe syze të tejdukshme, të cilat janë mjaft në modë.

Ajo mbante me vete një çantë të madhe lëkure kafe mbi supin e saj të djathtë për të mbajtur sendet që i duheshin gjatë orarit të saj të ngjeshur.

Image
Jennifer Lopez

Aktorja e “Hustlers” zgjodhi gjithashtu një skuqje të ngrohtë dhe kontur për të theksuar më mirë mollëzat e saj, ndërsa një nuancë nudo ishte aplikuar në buzët e saj për të kompletuar pamjen e saj të përgjithshme.

Dalja e yllit vjen menjëherë pasi burri i saj Ben dhe ish-gruaja e tij, Jennifer Garner, ndanë një moment dashurie në makinën e tij në fillim të këtij muaji.

Aktorja e “13 Going On 30” mund të shihej e përkulur përpara nga sedilja e pasme për të shkëmbyer një përqafim të shpejtë me Affleckun teksa i jepnin lamtumirën njëri-tjetrit.

Në një moment, Ben mbështeti kokën mbi shpatullën e saj dhe dyshja qeshën së bashku, ndërsa vajza e tyre, Seraphina, 14 vjeçe, ishte ulur në sediljen e pasagjerit të automjetit të hijshëm.

Ish-çifti kanë gjithashtu vajzën Violet, 17 vjeçe, dhe djalin Samuel, 11 vjeç, dhe ishin të martuar nga viti 2005 deri në ndarjen e tyre në vitin 2018.

Lopez dhe Affleck – të cilët kohët e fundit festuan një vjetorin e martesës së tyre në korrik – u panë pak më vonë duke shijuar një shëtitje në Los Angeles dhe shëtitën me dashuri pranë njëri-tjetrit.

Pavarësisht raportimeve që pretendonin se Jennifer ishte ‘absolutisht e tërbuar’ për ndërveprimin midis Affleck dhe Garner, një burim i veçantë tha për DailyMail se ndjenjat e këngëtares janë saktësisht të kundërta dhe shtoi se JLo mbështet marrëdhënien e tyre ‘bashkëprindërore të lumtur’.

Në fakt, burimi i brendshëm pohoi se ishte në të vërtetë romanca e re e Affleck me Lopez që përfundimisht e ndihmoi atë dhe Garner të gjenin paqen. “Një nga gjërat që i bëri [Garner] dhe [Affleck] të shkonin në një raport më të mirë ishte – dhe është – JLO”.

“Beni është i shëndetshëm. Drama e së shkuarës dhe emocionet e divorcit janë zhdukur prej kohësh dhe të gjitha po e bëjnë të funksionojë”, tha burimi.

I njëjti shtoi se Lopez dhe Garner janë ‘miqësore’ me njëri-tjetrin dhe se të gjithë fëmijët e tyre ‘e duan njëri-tjetrin’.

Është me të vërtetë një situatë shumë e lumtur bashkëprindërimi”, tha burimi. “Gjithçka është vërtet mirë tani dhe duhet të jetë e njëjtë në të ardhmen e afërt dhe të largët”.

Ndërsa Lopez ndihmon bashkë-prindërin me fëmijët e Ben dhe Jennifer, Affleck u bë edhe njerku i binjakëve të saj 15-vjeçarë, Max dhe Emme, të cilët ajo i ka me ish-burrin, Marc Anthony.

Në qershor, një burim i veçantë u hap për Entertainment Tonight dhe deklaroi se Lopez dhe Garner, “janë shumë të përzemërt dhe kanë një marrëdhënie shumë të shëndetshme dhe funksionale”. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat