U tha se do të jetë konkurrentja e re e BBVA, reagon blogerja

Bota e Yjeve

U tha se do të jetë konkurrentja e re e BBVA, reagon blogerja

Më: 24 shkurt 2024 Në ora: 07:46
Renee

Në media të ndryshme u raportua se blogerja e njohur nga TikTok Renee do të jetë pjesë e BB VIP.

Menjëherë pas kësaj, Renee ka realizuar një video në TikTok ku fillimisht thotë se është bërë pjesë e portaleve pa bërë asgjë.

Më tej ajo ka ftuar gjithë ndjekësit të shohin nesër BB VIP, duke konfirmuar në këtë mënyrë se do të jetë banorja më e re.

Image
Renee

Ajo njëkohësisht është edhe mbesa e influencuesit të modës, Elton Ilirjanit dhe vajza e aktores dikur shumë të njohur Julia Ilirjani.

Image
Renee
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat