Selfiet që nuk guxuat kurrë ti shikoni! Ja marrëzia e Nicole! - Bota Sot
Selfiet që nuk guxuat kurrë ti shikoni! Ja marrëzia e Nicole!

Bota e Yjeve

Selfiet që nuk guxuat kurrë ti shikoni! Ja marrëzia e Nicole!

Më: 27 gusht 2017 Në ora: 19:55
Nicole Radzivil Leaked

Nicole Radzivil Leaked, aktorja e njohur ka bërë atë që shumë prej VIP-ave nuk guxojnë të bëjmë.

Ajo ka publikuar në internet fotot e saj selfie.

Por jo selfie normale, por nudo.

Ajo ka realizuar disa foto, ashtu siç e ka bërë nëna.

Shikoni fotot dhe do ngeleni pa fjalë.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat