Rita Ora takohet me princat e Britanisë - Bota Sot
Rita Ora takohet me princat e Britanisë

Bota e Yjeve

E diel, 21 tetor 2018

Rita Ora takohet me princat e Britanisë

Më: 20 tetor 2017 Në ora: 11:52
Rita me princat britanik

Duket se fatin për të takuar pjesëtarë të familjes mbretërore britanike këtë radhë e kishte superylli nga Kosova Rita Ora.

Ajo është pritur në pallatin mbretëror në Kensington nga princi William dhe Harry.

Pritja ishte organizuar për Heronjtë adoleshentë të 2017 nga Radio 1.

William dhe Harry, të dy dukeshin të lumtur që po takonin të rinjtë me histori inspiruese.

Ndërkaq Rita Ora, sot pritet të publikojë këngën më të re të shoqëruar me videoklip ‘Anywhere’.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test