Selena nuk e harron dashurinë e parë - Bota Sot
Selena nuk e harron dashurinë e parë

Bota e Yjeve

E martë, 23 tetor 2018

Selena nuk e harron dashurinë e parë

Më: 6 dhjetor 2017 Në ora: 16:27
Selena Gomez dhe Justin Bieber

Selena Gomez publikisht ka pranuar se i është kthyer dashurisë së parë, këngëtarit Justin Bieber.

Këngëtarja 25-vjeçare dhe reperi i njohur The Weekend kohë më parë konfirmuan edhe zyrtarisht se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

“Unë dhe The Weekend ende jemi miq”, ka deklaruar ajo.

Por, mediat raportojnë se fajtor kryesor për ndarjen e tyre është Justin Bieber, dashuria e parë e Selenës.

Pas ndarjes, Selena përfundimisht ka konfirmuar se serish është në lidhje me këngëtarin 23-vjeçar Justin Bieber duke thënë se ai, pavarësisht të gjithave, është pjesë e jetës së saj.

Ndryshe, Selena dhe Bieber kanë qenë në lidhje më herët, në vitin 2010.

Image
Selena Gomez dhe Justin Bieber
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test