Instruktorja e fitnesit shkon me brekë në palestë - Bota Sot
Instruktorja e fitnesit shkon me brekë në palestë

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Instruktorja e fitnesit shkon me brekë në palestë

Më: 3 janar 2018 Në ora: 16:12
Roberta Carluccio

Roberta Carluccio është një model dhe instruktore e fitnesit, por përveç palestrës, ajo gjithashtu e do futbollin.

Në mënyrë të veçantë, ajo pëlqen Juventusin dhe lojtarët e saj, gjë të cilën e shpreh edhe në Instagramin e saj.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test