Kylie Jenner: Do të doja që fëmija mos të ishte i imi - Bota Sot
Kylie Jenner: Do të doja që fëmija mos të ishte i imi

Bota e Yjeve

E martë, 23 tetor 2018

Kylie Jenner: Do të doja që fëmija mos të ishte i imi

Më: 31 janar 2018 Në ora: 06:43
Kylie Jenner

Edhe pak ditë na ndajnë nga lindja e blogeres më të famshme në botë, Kylie Jenner ndërkohë që ajo është penduar për situatën në të cilën gjendet.

Miqtë e saj të ngushtë kanë treguar për “Hollywood Life” se 20-vjeçarja do të donte që babai i fëmijës së saj të ishte Tyga dhe jo Travis Scott.

Marrëdhënia e saj me reperin është ende e paqartë dhe ky i fundit nuk ka qenë shumë prezent gjatë shtatzanisë së saj. Kylie duket se po has probleme edhe me gjumin duke menduar se gjërat në jetën e saj mund të kishin pasur një rrjedhë tjetër.

Asaj i kujtohen momentet kur ka qenë e lidhur me Tyga dhe sesa i ëmbël dhe i kujdesshëm ishte ai në krahasim me Travis ndërkohë që këto mendime po e konsumojnë yllin e “Keeping up with the Kardashians”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test