Angelina Jolie, mahnitëse në tapetin e kuq - Bota Sot
Angelina Jolie, mahnitëse në tapetin e kuq

Bota e Yjeve

E diel, 21 tetor 2018

Angelina Jolie, mahnitëse në tapetin e kuq

Nga: Bota sot Më: 4 shkurt 2018 Në ora: 10:59
Angelina Jolie

Gjatë kësaj jave, ajo u takua me Sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s Jens Stoltenberg.

Por të shtunën, Angelina Jolie u pa në ceremoninë e çmimeve Annie në Los Anxhelos, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ylli 42-vjeçar dukej mahnitëse me një fustan shkëlqyes prej argjendi, derisa pozoi në tapetin e kuq.

Kësaj radhe, aktorja hollivudiane kishte vënë këmbët e saj të holla dhe gjoksin./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test