Rita Ora me shumë stil në Paris - Bota Sot
Rita Ora me shumë stil në Paris

Bota e Yjeve

E mërkurë, 24 tetor 2018

Rita Ora me shumë stil në Paris

Më: 6 shkurt 2018 Në ora: 19:20
Rita Ora

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, ndodhet në Paris për promovimin e këngës së saj “For You”, një këngë në bashkëpunim me këngëtarin Liam Payne.

Bukuroshja shqiptare gjatë ditës së djeshme ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale se mjekët i kishin thënë se ajo kishte një infeksion të rëndë në fyt dhe si pasojë nuk do të mund të performonte në premierën e filmit “Fifty Shades Freed”, ku kënga “For You” është kolonë zanore.

Por edhe pse dje ka marrë një lajm të keq, kjo gjë duket se nuk ja ka prishur qetësinë këngëtares, e cila ësthë shfaqur me shumë stil nëpër intervista.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test