Adriana Lima puth në rrugë të dashurin turk - Bota Sot
Adriana Lima puth në rrugë të dashurin turk

Bota e Yjeve

E shtunë, 20 tetor 2018

Adriana Lima puth në rrugë të dashurin turk

Nga: Bota Sot Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 14:44
Adriana Lima dhe Metin Hara

Lidhja e Adriana Limës me të dashurin e saj Metin Hara, po bëhet çdo ditë me e fortë.

Supermodelja është parë me bukuroshin turk duke shijuar motin e mirë në Miami të martën, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Çifti u shfaq i lumtur, duke bërë selfie e duke ngrënë akullore.

Ata nuk hesituan të shkëmbenin edhe puthje në mes të turmës së njerëzve në shesh./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test