Pas fejesës, modelja ‘ndez’ Instagramin me foto seksi - Bota Sot
Pas fejesës, modelja ‘ndez’ Instagramin me foto seksi

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Pas fejesës, modelja ‘ndez’ Instagramin me foto seksi

Nga: Bota sot Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 23:33
Vogue Williams

Javën e kaluar ajo ka festuar me familjen dhe miqtë, fejesën e saj me Spencer Matthews.

Por Vogue Williams të mërkurën i është kthyer punës, derisa ka pozuar në të brendshme për Brown Thomas, përcjell Bota sot.

32 vjeçarja është shfaqur në të brendshme të ndryshme, në të cilat ka zbuluar fizikun për zili, këmbët e gjata seksi, gjoksin dhe të pasmet, duke ndezur kështu rrjetet sociale./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test