Me buzë të holla e vogla, publikohen fotot e Rashelit para se të kryente ndërhyrje estetike - Bota Sot
Me buzë të holla e vogla, publikohen fotot e Rashelit para se të kryente ndërhyrje estetike

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Me buzë të holla e vogla, publikohen fotot e Rashelit para se të kryente ndërhyrje estetike

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 08:35
Rashel Kolaneci

Rashel Kolaneci është padyshim një nga vajzat e cila ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes përsa i përket formave të saj të ekzagjeruara.

Ajo shfaqet çdo të shtunë në ekran gjithnjë e më e fryrë e me forma të rrumbullakosura.

Në disa foto të publikuara në Instagram nga faqja “Demaskimet Shqiptare” Rasheli nuk duket se ka qenë gjithnjë me buzë të trasha e vetulla të rregulluara deri në perfeksion.

Këto foto nuk janë publikuar më parë, por gjithsesi ajo ka deklaruar se nuk ka kryer ndonjëherë ndërhyrje estetike.

Në fotot para dhe pas, ndryshimi është i madh. Përsa i përket formave trupore, shpeshherë ajo ka qenë kryefjala e faqeve “thumbuese” të Instagramit për përdorimin e tepruar të fotoshopit.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test