'Qenke trashur, dobësohu', fansat kritikojnë Ronelën, këngëtarja i lë pa fjalë me përgjigjen - Bota Sot
'Qenke trashur, dobësohu', fansat kritikojnë Ronelën, këngëtarja i lë pa fjalë me përgjigjen

Bota e Yjeve

E mërkurë, 24 tetor 2018

'Qenke trashur, dobësohu', fansat kritikojnë Ronelën, këngëtarja i lë pa fjalë me përgjigjen

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 21:06
Ronela Hajati

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të komentuara të showbizit shqiptar, sidomos fotot që ajo poston në rrjete sociale tërheqin shumë vëmendjen dhe është shquar gjithmonë për trupin seksi me forma.

Megjithatë një foto e postuar nga këngëtarja së fundmi ka ngjallur shumë reagim tek fansat të cilët e kanë kritikuar Ronelën se është shëndoshur.

"Qenka trashur pak", "Shumë kile paske shtuar", "Je shëndoshur", "Dobësohu", janë disa nga komentet e fansave të cilët Ronela nuk i ka lënë pa përgjigje.

"Me falni, e dini you qe 'body shame' eshte nje nga ofendimet me te poshtra qe mund ti behet dikujt? A ju pyeti njeri per dicka? Jo! Dhe sa per dijeni nuk jam shendoshur jam thjesht nje trup shum ne mode. Domethene nje yll qe njerezit po harxhojne shum leke te behen si mua! Pra dhe njeher jam yll", shkruan Ronela.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test