Në gjurmët e Irina Shayk, modelja ruse i dërgon “mesazh” CR7-s - Bota Sot
Në gjurmët e Irina Shayk, modelja ruse i dërgon “mesazh” CR7-s

Bota e Yjeve

E premte, 19 tetor 2018

Në gjurmët e Irina Shayk, modelja ruse i dërgon “mesazh” CR7-s

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 15:44
Tanya Mityushina

Ajo është një prej modeleve më të vlerësuara të momentit. Është ruse dhe shumëkush e ka cilësuar si kopjen më të re të Irina Shayk.

Një krahasim jo i ekzagjeruar, duke qenë se Tanya Mityushina është e apasionuar pas Cristiano Ronaldos.

Pikërisht për yllin portugez, ish-bashkëshort të Irinës, ajo duket se ka një mesazh.

“Cristiano është mashkulli perfekt”, thotë ajo për “TMZ”-në. Por nuk ndalet me kaq.

“Do të doja që të takohesha me të, edhe pse e di që ka një të fejuar…”.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test