21-vjeçarja që po çmend Instagramin, shikojani këto poza - Bota Sot
21-vjeçarja që po çmend Instagramin, shikojani këto poza

Bota e Yjeve

21-vjeçarja që po çmend Instagramin, shikojani këto poza

Nga: Bota sot Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 21:41
Sophia Peschisolido

Sophia Peschisolido, vajza 21-vjeçare e Karren Brady është bërë një modele që rregullisht lë 20.000 persona gojë hapur me pozat e saj të mahnitshme Instagram.

Bukuroshja tashmë po shkëlqen për markën e njour Topshop, duke ndërtuar një profil të rëndësishëm në mediat sociale, përcjell Bota sot.

Pozat e saj të publikuara, e tregojnë atë si një guximtare dhe joshëse të vërtetë./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...