Pasi çmendi me skena erotike në dush, britanikja lajmërohet sërish (+18) - Bota Sot
Pasi çmendi me skena erotike në dush, britanikja lajmërohet sërish (+18)

Bota e Yjeve

E martë, 23 tetor 2018

Pasi çmendi me skena erotike në dush, britanikja lajmërohet sërish (+18)

Nga: Bota Sot Më: 10 shkurt 2018 Në ora: 10:47
Chloe Ferry

Ajo tronditi shikuesit me një skenë shumë të ashpër seksi në dush në episodin e fundit të “Geordie Shore”.

Dhe Chloe Ferry ka treguar format e saj sërish në rrjetet sociale, duke u shfaqur me kostum banje leopardi, përcjell Bota sot.

Ylli britanik dukej mjaft seksi, derisa pozoi në shtëpi. Gjoksi i saj, ishte ai që mori gjithë vëmendjen dhe komplimentet e ndjekësve të saj./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test