Një ditëlindje “e çmendur” - Bota Sot
Një ditëlindje “e çmendur”

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Një ditëlindje “e çmendur”

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 17:40
Paris Hilton dhe Chris

Puthje, kërcime, argëtim dhe në fund një tortë gjigande.

Janë këto detajet të cilat kanë rënë në sy nga ceremonia e ditëlindjes së trashëgimtares, Paris Hilton.

Bukuroshja zgjodhi Brazilin për të festuar ditëlindjen e saj, nën shoqërinë e partnerit, me të cilin u fejua disa muaj më parë.

Në fotot e publikuara Paris shfaqet e veshur me një fustan ngjyrë floriri, i cili ekspozon format e saj perfekte.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test