Aktorja shkëlqen në tapetin e kuq, tregon këmbët - Bota Sot
Aktorja shkëlqen në tapetin e kuq, tregon këmbët

Bota e Yjeve

Aktorja shkëlqen në tapetin e kuq, tregon këmbët

Nga: Bota sot Më: 16 shkurt 2018 Në ora: 09:15
Jennifer Lawrence

Përkrah punës së saj si aktore në Hollywood, ajo njihet edhe për stilin e saj.

Dhe të enjten, Jennifer Lawrence tregoi edhe njëherë stilin e saj të veçantë, derisa mori pjesë në premierën e filmit të saj të ri Red Sparrow në Washington, D.C, përcjell Bota sot.

Aktorja 27 vjeçare e Hunger Games ishte veshur serioze, por që dukej seksi derisa kishte ekspozuar këmbët e gjata./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test