Upss! Modelja nxjerr “zogun” në sfilatë - Bota Sot
Upss! Modelja nxjerr “zogun” në sfilatë

Bota e Yjeve

Upss! Modelja nxjerr “zogun” në sfilatë

Nga: Bota sot Më: 19 shkurt 2018 Në ora: 14:48
Olivia Buckland

Olivia Buckland ka befasuar të gjithë në debutimin e saj në Javën e Modës në Londër.

Fatkeqësisht, 24-vjeçarja ka rrezikuar shumë me një veshje të rrezikshme, ku tregoi më shumë se sa duhej derisa sfiloi në pistën Rocky Star të dielën, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Duke u shfaqur pa të brendshme, ylli i “Love’s Island” tregoi gjoksin dhe këmbët e saj seksi me fustan të shkurtër, me të cilin zbuloi edhe “zogun”./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test