Maeva Denat, modelja që ‘rinoi’ ish-sulmuesin francez - Bota Sot
Maeva Denat, modelja që ‘rinoi’ ish-sulmuesin francez

Bota e Yjeve

Maeva Denat, modelja që ‘rinoi’ ish-sulmuesin francez

Më: 22 shkurt 2018 Në ora: 15:17
Maeva Denat dhe David Ginola

Dy vjet më parë ish-sulmuesi francez David Ginola rrezikoi të humbiste jetën për shkak të një ataku kardiak, por tanimë në moshën 51-vjeçare ai është me gëzimin e të qenit baba për herë të tretë.

E fejuara e tij, aktorja dhe modelja e famshme franceze Maeva Denat, 22 vjet më e re se ish-sulmuesi francez është bërë nënë e një vajzë, që erdhi në jetë të martën.

David Ginola ka luajtur më PSG, Tottenham, Newcastle, Aston Villa dhe Everton, ndërkohë që numëron edhe 17 ndeshje me kombëtaren franceze, si edhe 3 gola të shënuar.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat