Nina ngrit temperaturat në Meksikë - Bota Sot
Nina ngrit temperaturat në Meksikë

Bota e Yjeve

Nina ngrit temperaturat në Meksikë

Nga: Bota sot Më: 22 shkurt 2018 Në ora: 17:04
Nina Agdal

Ajo ishte në romancë me aktorin e njohur Leonardo DiCaprio për një vit.

Dhe 25 vjeçarja Nina Agdal ka treguar fizikun e shkëlqyeshëm përmes postimeve në rrjetin social instagram të mërkurën, përcjell Bota sot.

Bukuroshja është shfaqur në një bikini të bardhë njëpjesësh gjatë qëndrimit të saj në Meksikë, bashkë me Iskra Lawrence, për të realizuar një set fotografik.

Modelja i ka vënë në pah këmbët e gjata seksi dhe të pasmet./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat