Mamaja lë në hije Khloe Kardashian - Bota Sot
Mamaja lë në hije Khloe Kardashian

Bota e Yjeve

Mamaja lë në hije Khloe Kardashian

Më: 8 mars 2018 Në ora: 13:58
Khloe është fotografuar nën shoqërinë e mamasë së saj Kris Jenner, duke bërë shopping.

Edhe një muaj dhe do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, e megjithatë duket se Khloe Kardashian nuk arrin të ndalojë duke blerë veshje për vogëlushen e saj.

Këtë të mërkurë, Khloe është fotografuar nën shoqërinë e mamasë së saj Kris Jenner, duke bërë shopping.

Por ajo që bie në sy këtë herë është mamaja e Khloe, Krisi, e cila edhe pse në moshë të madhe duket e mrekullueshme.

Ndaj dhe shpesh fansat e familjes më të famshme në botë, pyesin nëse realisht Kris Jenner është mamaja apo motra e vajzave të show bizz-it.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test