Njihuni me gjyqtaren më seksi që ka futbolli - Bota Sot
Njihuni me gjyqtaren më seksi që ka futbolli

Bota e Yjeve

Njihuni me gjyqtaren më seksi që ka futbolli

Më: 9 mars 2018 Në ora: 20:13
Karolina Bojar

Derisa në Premierligë tifozët janë të “detyruar” të shohin gjyqtarët Jonathan Moss dhe Anthony Taylor, tifozët në Poloni ka një pamje tjetër.

Gjyqtare në Poloni është gjyqtarja më seksi që keni parë në futboll, shkruan ‘The Sun’.

Bëhet fjalë për gjyqtaren Karolina Bojar, disa fotografi të së cilës mund t’i shikoni në pjesën e mëposhtme.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test