Rita djeg Dubain - Bota Sot
Rita djeg Dubain

Bota e Yjeve

Rita djeg Dubain

Më: 11 mars 2018 Në ora: 23:36
Rita Ora

E veshur në të bardhë, këngëtarja Rita Ora ka treguar formën e shkëlqyer gjatë performancës në Dubai.

Bukuroshja 28-vjeçare ishte në qendër të vëmendjes derisa po performonte disa nga hitet e saja më të njohura.

Ajo tregoi pamjen e saj të relaksuar pas udhëtimit që pati muajin  e kaluar në Maldive.

Rita u tregua energjike gjatë gjithë koncertit dhe fansat patën mundësi të kënaqen lide me këngët e saja më të njohura.

Ndryshe, Rita Ora do të ketë një performancë në festivalin Henley që mbahet më 11 korrik.

Pjesë e këtij festivali janë edhe Grace Jones, Nile Rodgers & Chic, Curtis Stigers dhe Rob Brydon.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test