Bebe Rexha shfaq të pasmet bombastike në “iHeart Radio Awards” - Bota Sot
Bebe Rexha shfaq të pasmet bombastike në “iHeart Radio Awards”

Bota e Yjeve

Bebe Rexha shfaq të pasmet bombastike në “iHeart Radio Awards”

Më: 12 mars 2018 Në ora: 11:34
Bebe Rexha

Këngëtaret shqiptare që kanë arritur famë në botë, po vazhdojnë të jenë pjesë e ngjarjeve më të rëndësishme të shoubizit.

Mbrëmë u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve “iHeart Radio Awards”, ku morën pjesë edhe Rita Ora dhe Bebe Rexha.

Kjo e fundit, kishte veshur një fustan të gjatë, të i vinte në pah linjat perfekte trupore, ndërsa ishin të pasmet e saj ato që merrnin vëmendjen.

Bebe gjithashtu ka ndarë edhe çmimin e parë të këtij eventi bashkë me Ritën,  që të dyja edhe një herë dëshmuan që kanë miqësi shumë të mirë me njëra-tjetrën.

Në njërën prej fotografive të saj që e nxori në rrjete sociale, Bebe Rexha tha se ndjehet krenare për linjat e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test