Iggy Azelea ekspozon të pasmet! - Bota Sot
Iggy Azelea ekspozon të pasmet!

Bota e Yjeve

Iggy Azelea ekspozon të pasmet!

Më: 12 mars 2018 Në ora: 12:28
Iggy Azelea

Në Kaliforni mbrëmë u mbajt edicioni i radhës i një prej ngjarjeve më të mëdha të muzikës në botë iHeartRadio Awards. 

E si gjithnjë vëmendjen më të madhe e marrin yjet teksa parakalojnë në tapetin e kuq. Sigurisht janë femrat ato që bien në sy. Një nga këngëtaret që mori vëmendje të madhe mediatike ishte edhe Iggy Azelea.

Reperja 27 vjeçare që shquhet për linjat trupore, kësaj radhe kishte vendosur të paraqitet me një fustan të zi dhe argjendi pa mëngë dhe me një çarje në bel, shkruan Indeksonline.

Kjo paraqitje e saj u komplimentua jashtëzakonisht shumë, ndërsa si gjithmonë janë të pasmet e saj bombastike që komentohen me të madhe.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test