Kendall Jenner dhe Bella Hadid shfaqen tërësisht të zhveshura në plazh - Bota Sot
Kendall Jenner dhe Bella Hadid shfaqen tërësisht të zhveshura në plazh

Bota e Yjeve

Kendall Jenner dhe Bella Hadid shfaqen tërësisht të zhveshura në plazh

Më: 18 mars 2018 Në ora: 14:24
Kendall Jenner dhe Bella Hadid

Ato janë parë së bashku shumë herë edhe si shoqe.

Dy modelet e famshme, Kendall Jenner e Bella Hadid kanë vendosur të publikojnë foto të mëhershme së bashku.

Kendall 22 vjeçare ka publikuar një fotografi në Instagram me Bellen dhe disa shoqe të tjera, në plazh ndërkohë që duken pothuajse tërësisht të zhveshura.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test