Nëna e Gigi dhe Bella, 10 herë më seksi se ato - Bota Sot
Nëna e Gigi dhe Bella, 10 herë më seksi se ato

Bota e Yjeve

Nëna e Gigi dhe Bella, 10 herë më seksi se ato

Më: 17 prill 2018 Në ora: 08:44
Ilustrim

Yolanda Hadid është njëra nga femrat edhe pse më moshë më seksi.

Ajo është nëna e dy modeleve të njohura Gigi dhe Bella Hadid, të cilat ajo ua ka trashëguar profesionin e saj të modeles.

Por edhe pse më të reja në moshë duket se Yolanda po ju bënë goxha konkurrencë, duke u dukur për të mos thënë 10 herë më seksi se të bija.

Yolanda i ka publikuar këto imazhe në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet veshur në bikini.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test