Shfaqet seksi në plazh, i heq sytjenat - Bota Sot
Shfaqet seksi në plazh, i heq sytjenat

Bota e Yjeve

Shfaqet seksi në plazh, i heq sytjenat

Nga: Bota sot Më: 17 prill 2018 Në ora: 12:09
Hofit Golan

Të hënën ajo u pa e zhveshur duke marrë rreze dielli në ujërat e Seychellois, duke i siguruar që i gjithë dielli të jetë mbi të në Oqeanin Indian.

Dhe një ditë më vonë, prezantuesja televizive Hofit Golan ishte sërish e zhveshur, derisa u shfaq topless, bashkë më shoqen e saj Natalie Lefevre, përcjell Bota sot.

Bukuroshet po qëndrojnë në hotelin me pesë yje, Raffles Resort, derisa po filmojnë një dokumentar për naturën dhe po e shijojnë atë.

Hofit është shfaqur tejet seksi duke ekspozuar linjat seksi trupore./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test