E nxehtë - Bota Sot
E nxehtë

Bota e Yjeve

E enjte, 18 tetor 2018

E nxehtë

Më: 17 prill 2018 Në ora: 14:32
Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger tregon asetet e saja të mjaftueshme në flakë të gjallë dhe pantallona të shkurtra xhins në Coachella pas 'X Factor Axe'.

Ajo thuhet se është pezulluar nga The X Factor përsëri në Britani të Madhe.

Por Nicole Scherzinger vuri karrierën e saj përkohësisht në pritje pasi ajo u nda në festivalin #VREVOLVE në Festivalin e Muzikës së Coachella në Kaliforni të dielën.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test