Brozovic në formë, e motra akoma dhe më shumë - Bota Sot
Brozovic në formë, e motra akoma dhe më shumë

Bota e Yjeve

E enjte, 18 tetor 2018

Brozovic në formë, e motra akoma dhe më shumë

Më: 20 prill 2018 Në ora: 18:58
Ema Brozovic

Marcelo Brozovic më në fund ka marrë në dorë vendin e tij te Inter. Mesfushori kroat ka gjetur formën e tij ideale në skemat e trajnerit Spalletti dhe perveç se ka shpëtuar sezonin, ka fituar edhe zemrat e tifozëve zikaltër.

Por duket se është një tjetër Brozovic që rritur edhe më shumë temperaturat. Bëhet fjalë për Ema Brozovic, motrën e kroatit, që gjithashtu është transferuar në Milano. Një bjonde e bukur dhe me një fizik të mrekullueshëm dhe një tifozë e zjarrtë e të vëllait.

Falë postimeve në Instagram ajo ka edhe më shumë ndjekës dhe në fakt ja vlen që ta shikosh me kujdes galerinë e fotove të saj.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test