Becca Edwards të lë pa frym - Bota Sot
Becca Edwards të lë pa frym

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Becca Edwards të lë pa frym

Më: 25 prill 2018 Në ora: 14:46
Becca Edwards

Becca Edwards është një modele angleze të brendshmesh, e cila punon në Australi.

Modelja 26-vjeçare është bërë e famshme në “reality”-n Ex on the beach dhe është nga më të kërkuarat në Australi.

Në Instagram, Becca ka 431 000 ndjekës, të cilët i mban shtrënguar me foto si këto më poshtë.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test