Roma humbet të bukurën Matilde - Bota Sot
Roma humbet të bukurën Matilde

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Roma humbet të bukurën Matilde

Më: 16 maj 2018 Në ora: 19:30
Matilde Rossi

Me largimin e Perrin drejt Juves, Genoa duhet të gjejë një portier tjetër dhe emri më i përshtashëm duket të jetë polaku Skorupski, që nuk gjeti shumë hapësirë në Romë, me një Allison në superformë.

Dhe me transferimin e tij drejt Genoas, Lukasz Skorupski duket se do ti heqë një pjesë të bukur qytetit të Romës dhe ajo pjesë e bukur quhet Matilde Rossi, e fejuara e tij bukuroshe. Matilde është një modele e njohur, që kohët e fundit po spikat shumë edhe në rrjetet sociale me fotot e saj shumë provokuese.

Pasi të keni parë galerinë më poshtë do të kuptoni më shumë pse Roma po humbet shumë, e Genoa do të zbukurohet akoma edhe më shumë.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test