Chloe tregon gjoksin dhe të pasmet seksi - Bota Sot
Chloe tregon gjoksin dhe të pasmet seksi

Bota e Yjeve

Chloe tregon gjoksin dhe të pasmet seksi

Nga: Bota sot Më: 16 maj 2018 Në ora: 22:56
Chloe Sims

Chloe Sims ka treguar rezultatet e ndërhyrjes kirurgjike të mërkurën, derisa u paraqit në xhirimet e TOWIE.

35 vjeçarja mori gjithë vëmendjen me paraqitjen e saj tejet seksi, e veshur në një fustan, përcjell Bota sot.

Ajo tregoi gjoksin dhe të pasmet seksi, me plot vetëbesim, duke treguar se është e kënaqur me atë që ka bërë./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test