Izabel, e artë në Kanë - Bota Sot
Izabel, e artë në Kanë

Bota e Yjeve

Izabel, e artë në Kanë

Nga: Bota sot Më: 16 maj 2018 Në ora: 23:51
Izabel Goulart

Ajo gjithmonë merr gjithë vëmendjen në tapetin e kuq.

Dhe Izabel Goulart nuk zhgënjeu as të enjten mbrëma, kur u paraqit në tapetin e kuq në Festivalin e Kanës në Francë, për premierën e filmit South Korean flick Burning, përcjell Bota sot.

Modelja braziliane 33 vjeçare u shfaq e mahnitshme në një fustan të gjatë ngjyrë ari, që tregonte fizikun për mrekulli./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test