Chrissy Teigen sjellë në jetë një djalë - Bota Sot
Chrissy Teigen sjellë në jetë një djalë

Bota e Yjeve

Chrissy Teigen sjellë në jetë një djalë

Nga: Bota sot Më: 17 maj 2018 Në ora: 10:25
Chrissy Teigen dhe John Legend

Chrissy Teigen ka njoftuar se ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë të mërkurën, që është djalë.

32 vjeçarja e ka bërë këtë të ditur përmes rrjetit Social Twitter, ku ka shkruar: “Dikush është këtu”, përcjell Bota sot.

Më vonë, burri i saj John Legend e ka shpërndarë postimin e saj.

Dyshja kanë dhe një vajzë 2 vjeçare, të quajtur Luna.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test