Seksi në të zeza, Nicole ekspozon gjoksin - Bota Sot
Seksi në të zeza, Nicole ekspozon gjoksin

Bota e Yjeve

E premte, 19 tetor 2018

Seksi në të zeza, Nicole ekspozon gjoksin

Nga: Bota sot Më: 17 maj 2018 Në ora: 16:09
Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger njihet për fizikun e saj për mrekulli.

Dhe të mërkurën mbrëma, ajo mori pjesë në Port Pierre Canto, për festën në jaht për amfAR dhe Nuitapp, përcjell Bota sot.

Ajo u paraqit e veshur në të zeza, duke treguar linjat perfekte trupore, por që në pah kishte vënë gjoksin./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test