Dua Lipa kaq e bukur në Las Vegas - Bota Sot
Dua Lipa kaq e bukur në Las Vegas

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Dua Lipa kaq e bukur në Las Vegas

Më: 18 maj 2018 Në ora: 16:45
Dua Lipa

Ylli shqiptar i muzikës botërore Dua Lipa përveç zërit unik dhe të veçantë njihet edhe për dukej e bukur fizike.

Kjo gjë dëshmohet edhe në imazhet e postuara nga vetë ajo ku këngëtarja simpatike duket çdo herë e më bukur.

Dua ka postuar së fundi një imazh nga qyteti i Las Vegasit e veshur e tëra me të gjelbërta në taka të larta ajo edhe këtë herë është dukur mahnitëse.

Ndryshe, Dua së shpejti do të filloj turneun e saj botëror i cili do ta sjell këngëtaren edhe në këtë Prishtinë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test