“Paqe dhe dashuri”, Cristiano Ronaldo publikon një fotografi të ëmbël me të dashurën - Bota Sot
“Paqe dhe dashuri”, Cristiano Ronaldo publikon një fotografi të ëmbël me të dashurën

Bota e Yjeve

E premte, 19 tetor 2018

“Paqe dhe dashuri”, Cristiano Ronaldo publikon një fotografi të ëmbël me të dashurën

Më: 19 maj 2018 Në ora: 06:25
Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez

Pas pushimeve romantike në Ibiza, Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij Georgina Rodriguez e kanë gjetur paqen në shtëpinë e tyre në Madrid.

Futbollisti 33 vjeçar ka postuar vetëm pak momente më parë një foto në Instagram duke u relaksuar në divan krahë modeles bukuroshe, teksa e puth në faqe.

“Paqe dhe dashuri,” shkruan Ronaldo në postim, ndërkohë që vetëm tetë ditë e ndajnë nga finalja e madhe e Champions League në Kiev.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test