Laura Haddock shfaqet pas sa kohësh - Bota Sot
Laura Haddock shfaqet pas sa kohësh

Bota e Yjeve

E mërkurë, 21 nëntor 2018

Laura Haddock shfaqet pas sa kohësh

Nga: Bota sot Më: 22 maj 2018 Në ora: 08:08
Laura Haddock

Ajo kishte një profil të ulët që kur ka mirëpritur fëmijën e saj të dytë në janar.

Dhe Laura Haddock kishte shijuar një natë të rrallë jashtë të hënën, duke marrë pjesë në darkën e Annabel's x Dior në Londër.

Atorja 32 vjeqare dukej e pabesueshme me një fustan mëndafshi deri në fund të këmbëve me lule.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test