Ronaldo në pushime romantike me të dashurën - Bota Sot
Ronaldo në pushime romantike me të dashurën

Bota e Yjeve

E mërkurë, 17 tetor 2018

Ronaldo në pushime romantike me të dashurën

Nga: Bota sot Më: 22 maj 2018 Në ora: 15:45
Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez

Ata mirëpritën vajzën e tyre Alana Martina para gjashtë muajsh, vetëm pas 1 viti që ishin bashkë.

Dhe legjenda e futbollit Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij mahnitëse Georgina Rodriguez, dukeshin të dashuruar dhe të lumtur bashkë, derisa po shijojnë pushimet në Ibiza, përcjell Bota sot.

33 vjeçari dhe 24 vjeçarja treguan fizikun e tyre për mrekulli, derisa po laheshin në det.

Ata ishin shumë të afërt, duke shkëmbyer përqafime./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test