Martohet Cristiano Ronaldo? Diamant në gishtin e Georginës! - Bota Sot
Martohet Cristiano Ronaldo? Diamant në gishtin e Georginës!

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Martohet Cristiano Ronaldo? Diamant në gishtin e Georginës!

Më: 22 maj 2018 Në ora: 18:23
Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo

E dashura bukuroshe e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, solli në jetë vajzën e tyre Alana Martina gjashtë muaj më parë, vetëm një vit pas lidhjes me futbollistin.

Por duket se gjërat mes çiftit të famshëm kanë shkuar në një tjetër nivel.

Në fotot e reja nga pushimet e tyre romantike në Ibiza, Georgina ka shfaqur një diamant në gishtin e unazës, një tregues ky se shumë shpejt ajo dhe sulmuesi i Real Madrid do të martohen.

Sipas revistës spanjolle “Diez Minutos”, portugezi dhe modelja 24 vjeçare morën me vete në Ibiza vetëm Cristiano Ronaldo Junior, kurse tre fëmijët e tjerë më të vegjël i lanë në shtëpinë e tyre në Finca de Pozuelo de Alarcón.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test