Tyla, seksi në Mallorca - Bota Sot
Tyla, seksi në Mallorca

Bota e Yjeve

E enjte, 18 tetor 2018

Tyla, seksi në Mallorca

Nga: Bota sot Më: 24 maj 2018 Në ora: 17:43
Tyla Carr

Love Island do të kthehet me 4 qershor.

Dhe pjesë e saj është dhe Tyla Carr, e cila në mënyrë shumë natyrale po tregonte famën që ka fituar, derisa tregoi fizikun për mrekulli në Mallorca  të mërkurën, përcjell Bota sot.

23 vjeçarja shkëlqente në diellin e Spanjës, derisa tregoi linjat seksi trupore në bikini të bardha./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test