Farrah Abraham, tejet seksi në Dubai - Bota Sot
Farrah Abraham, tejet seksi në Dubai

Bota e Yjeve

E premte, 16 nëntor 2018

Farrah Abraham, tejet seksi në Dubai

Nga: Bota sot Më: 25 maj 2018 Në ora: 12:15
Farrah Abraham

Farrah Abraham ka dëshmuar se ajo ka vetëbesim derisa shfaq trupin në bikini, derisa po shijon plazhin në Dubai të premten.

26 vjeçarja u shfaq tejet seksi e veshur në bikini me ngjyra, duke ekspozuar të pasmet seksi dhe gjoksin, përcjell Bota sot.

Në imazhet e publikuara, ajo shihet se po argëtohet mjaft./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test