Bella nxjerr gjoksin por vëmendja shkon diku tjetër - Bota Sot
Bella nxjerr gjoksin por vëmendja shkon diku tjetër

Bota e Yjeve

E premte, 19 tetor 2018

Bella nxjerr gjoksin por vëmendja shkon diku tjetër

Nga: Bota sot Më: 26 maj 2018 Në ora: 07:20
Bella Thorne

Bella Thorne u shfaq me ngjyra në New York të premten.

Bukuroshja 20 vjeçare u paraqit në Times Square për këngën e saj që do të paraqitej në një ekran të madh të MTV, përcjell Bota sot.

Ajo bëri që të gjithë të kthenin kokën për ta shikuar, e veshur në xhinse dhe bluzë, kapelë e këpucë ngjyrë portokalli.

Vëmendjen sërish morën sqetullat e padepiluara të saj./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test