Lady Gaga-s i ka hije fustani i zi - Bota Sot
Lady Gaga-s i ka hije fustani i zi

Bota e Yjeve

E premte, 19 tetor 2018

Lady Gaga-s i ka hije fustani i zi

Më: 26 maj 2018 Në ora: 13:30
Lady Gaga

Pop ylli, Lady Gaga, u pa duket e pritur makinën SUV në New York City këtë të premte.

Ajo e kishte zgjedhur një fustan të zi, me të cilën ngjyrë i kishte kombinuar edhe taket, syzet dhe çantën.

Sa ishte duke pritur, ylli i “Bad Romance” gjeti kohë që të pozojë me fansat e saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test