E lidhur me Eminem? Nicky Minaj zbulon të vërtetën: Pas 20-vitesh… - Bota Sot
E lidhur me Eminem? Nicky Minaj zbulon të vërtetën: Pas 20-vitesh…

Bota e Yjeve

E martë, 23 tetor 2018

E lidhur me Eminem? Nicky Minaj zbulon të vërtetën: Pas 20-vitesh…

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 09:29
Nicky Minaj

Këngëtarja e hitit “Anaconda” është shprehur se për herë të parë pas 20-vitesh fle e vetme në shtrat. Nicky Minaj tha në një intervistë për revistën “Elle Magazine” se nga mosha 15 vjeç deri në vjeshtën e vitit që lamë pas, ajo ka qenë në një lidhje serioze me të dashurit e saj.

Tashmë ajo ka shtuar se po përjeton beqarinë dhe se ndjehet shumë e fuqishme dhe është fokusuar te karriera e saj.

“Gjashtë muajt e fundit kanë qenë një ndikim i madh në jetën dhe në karrierën time. Kisha qenë në gjumë për tetë vjet”, tregon këngëtarja e famshme, pas ndarjes me Meek Mill.

Gjithashtu reperja u përfol pak kohë më parë se ishte e lidhur me reperin me famë botërore, Eminem, pas deklaratave ngacmuese në rrjetet sociale.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test